Co do wyciągania wgnieceń, to najważniejsze, żeby nie zwlekać. Im szybciej, tym lepiej dla blachy. Kolega czekał rok i podobno było trudniej to wyprowadzić. W internecie jest dużo poradników na ten temat.
Nowe auto odebrane w zeszłym roku i od razu zrobiłem zabezpieczenie lakieru. Nie chciałem, żeby po pierwszej zimie było widać ślady użytkowania. W sieci jest masa artykułów o tym, które są opcje i czym się różnią, więc prosto się zorientować.
A myślał ktoś o folii? Coraz częściej widzę w Krakowie auta z oklejonym przodem. Podobno zabezpieczenie samochodu folią PPF dobrze chroni przed odpryskami.